Danielle shfaqet tepër seksi me bikine - Gazeta Express

01/02/2019 21:59

Me i fundit

Danielle shfaqet tepër seksi me bikine

01/02/2019 21:59

Ylli i emisioneve “reality”, do të paraqitet në ndejën që do të organohet nga Megan Barton Hanson e “Love Island”

Armstrong ka pozuar me bikine-para se të zhvishet dhe të bëj një fotosesion të ri.

Ylli i Towie (30), është njëri nga shtesat e reja të shout të ITV-së, “The Real Full Monty”, ku do të paraqitet si një ndër yjet e saj, transmeton GazetaExpress.

Danielle pritet që të zhvishet për ti kushtuar një homazh shoqes së saj më të mirë e cila vdiq nga kanceri në gji.

Në këtë formacion do të jetë edhe ish ylli i Love Island, Megan Barton Hanson. /GazetaExpress/