Dafina publikon fotografi me reperin që u vra sot, me të cilin ajo ka një këngë (Foto/Video)


17/05/2015

31-vjeçari është goditur disa herë nga plumbat rreth orës 4:00 të mëngjesit në Queens Boulevard.

Sipas policisë, viktimat po udhëtonin me një Porsche, kur një veturë tjetër është ndalur para tyre dhe ka gjuajtur disa herë me armë.

Personi tjetër që udhëtonte me Chinx është akoma gjallë, por në gjendje të rëndë.

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, e cila ka pasur shoqëri me reperin amerikan, derisa me të ka një këngë që quhet “Chinx”

“Kjo është e pabesueshme… Nuk mund të besoj se nuk je më. Pusho në paqe”, ka shkruar këngëtarja.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart