Cili ka qenë mesazhi më i veçantë që ka marrë Labi për ditëlindjen e tij?


19/10/2018

Mes shumë miqve dhe të afërme, prezantuesi i njohur Labinot Gashi ka festuar ditëlindjen e tij të 40 dhe një vjetorin e martesës me Qëndresës. 

E në këtë festë surprizë të organizuar për të, Labi ka thënë disa fjalë për miqtë dhe karrierën e tij deri tani në kamerën e ‘SevenBizz‘.

Sigurisht se Labi nuk ka lënë pa përmendur as emocionet për atë se po bëhet baba së shpejti.

Ndërsa i pyetur se cili është urimi më interesant që ka marrë për ditëlindje, Labi tregon në videon më poshtë: 

YouTube

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart