Çfarë po i bashkon Majkun dhe Adelina Berishën? (Foto)


30/05/2017

Bëhet fjalë për reperin e njohur Majk dhe këngëtaren Adelina Berisha, transmeton Gazeta Express.

Por së fundmi ata po i bashkon diçka.

Nuk bëhet fjalë për ndonjë projekt të ri.

Majku e Adelina do të jenë së bashku të shtunën në Tiranë në një koncert të përbashkët.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Majku përmes një fotografi që ka postuar në profilin e tij në Instagram, ku tregon se të shtunën më 3 qershor në Vlorë.

“e shtune Vlore… #majk #babastars”, kishte shkruar Majk. 

E Majkut nuk i kanë munguar komentet e shumta nga fansat e tij.

“bae”,

“shpirt”.

 “ME KALL BEJBEEEE”,

“one and only”,

“TAHAZEMREN”,

“tdushum”,

“love u to the moon and back”,

“doo kalleee”

“shpirt”, ishin vetëm disa nga komentet që i kishin lënë fansat atij.

Kujtojmë se reperi i njohur ditë më parë kishte befasuar fansat e tij duke postuar fotografi të djalit Roanit.

Ndërsa Adelina Berisha ka ditë që ka shkuar për pushime në Turqi.

Atë e keni parë me shumë foto të nxehta nga pushimet./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart