Brenda shtëpisë së Erion Veliajt, Ajola ndan foton me Kajanin e vogël


06/12/2018

Ajo mban në duar Kajanin e vogël dhe ka treguar nga ai më tepër se ndonjëherë më parë. Në foto duket dhe atmosfera festive e krijuar në shtëpinë e tyre.

Nuk mund të mbetej dhe jashtë vëmendjes pamja e Ajolës, që duket në formën e saj më të mirë. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart