Blendi Fevziu ‘çmendet’ me sfidën e fundit, shikoni çfarë publikon për veten


18/01/2019

Nuk mbeti më i madh e i vogël, i njohur e i panjohur pa bërë këtë sfidë. ‘Jashtë valles’ nuk mbeti as moderatori shqiptar, Blendi Fevziu.

Faqe të ndryshme në rrjetet sociale kanë bërë ‘gallatë’ më fotot e tij. Duket se Blendi i ka pëlqyer pa masë këto ‘meme’ aq sa i ka shpërndarë dhe në Instastoryn e tij. 

/Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart