Aurela bën gjestin më të bukur dedikuar vajzave të saj


22/01/2019

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një gjest mjaft të bukur dhe prekës. Gaçe ka skalitur në krahun e saj emrat e vajzave me shkrimin e Grace. 

Krahas postimeve në rrjete sociale ajo ka shkruar: “Shkrimi i Grace, tani në lekurën e mamit,”-përfundon këngëtarja. 

Ky do të jetë padyshim një nga kujtimet më të bukura jo vetëm për Aurelën, por edhe për dy vogëlushet e saj./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart