Arbana Osmani zbulon të ftuarin e parë në ‘Dua të të bëj të lumtur’


12/02/2018

Pjesë e këtij emisioni do të jenë të ftuar emra të njohur të artit dhe muzikës. Moderatorja ka zbuluar emrin e parë që do të jetë pjesë e emisionit.

Me anë të një fotoje të postuar në ‘Insta Story’ ajo ka zbuluar këtë detaj duke i dërguar një letër falënderimi bashkë me një buqetë me lule artistit, Robert Ndrenika.

Por për të zbuluar surprizën që ai ka marrë apo ka realiziuar për ndokën do të presim fillimin e emisionit./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart