Almeda Abazi zbulon kur do të lindë bebi dhe emrin që ka zgjedhur për të - Gazeta Express

12/02/2019 10:13

Almeda Abazi zbulon kur do të lindë bebi dhe emrin që ka zgjedhur për të

12/02/2019 10:13

Almeda Abazi ka kthyer përgjigje për shumë nga pyetjet e fansave të saj drejtuar në Instastory.

Bukuroshja shqiptare ka treguar se djali i saj vjen në jetë për dy muaj. Gjithashtu Almeda ka zbuluar dhe emrin që ka zgjedhur për të.

‘Efehan’shkruan ajo por pa zbuluar kuptimin e veçantë që mund të fshihet pas këtij emri. /Gazeta Express/