Aktori turk: Ja si më ndryshoi gruaja ime shqiptare


16/10/2018

Aktori turk Tolgahan dhe modelja shqiptare Almeda Abazi pasi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, tërhoqën gjerësisht vëmendjen e mediave turke.

Dyshja fillimisht kanë qenë miq shumë të mirë por më pas ata ranë në dashuri.
Tolgahan e shpreh shpesh në intervistat e tij se si Almeda e ka ndryshuar në karakter aktorin.

’Përpara se të njihja Almedën, kam qenë tepër gjaknxehtë dhe impulsiv. Isha një person i paduruar që irritohej për çdo gjë. Por, falë Almedës kam ndryshuar. Tashmë jam shumë më i qetë, i duruar dhe mendoj çdo gjë shumë herë përpara se të veproj’’, shprehet aktori i shumë serialeve./noa.al

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart