Aktori i njohur pozon me 10 fëmijët e tij në foton festive - Gazeta Express

28/12/2018 13:27

Aktori i njohur pozon me 10 fëmijët e tij në foton festive

28/12/2018 13:27

Aktori i njohur amerikan, Eddie Murphy këtë vit është bërë baba për herë të dhjetë.

Ai ka marrë djalin e tij që sapo ka ardhur në jetë, dhe bashkë me nëntë fëmijët e tjerë kanë pozuar të gjithë bashkë për një fotografi ku shihen shumë të lumtur, përcjell Gazeta Express.

Është vajza më e madhe e Murphy-t, 29-vjeçarja Bria e cila ka ndarë foton që është bërë gjatë festimit të Krishtlindjeve.

View this post on Instagram

Merry Christmas!!! ????
A post shared by Bria (@bria_murphy) on

Komediani në këtë foto duket duke qeshur shumë i lumtur në mesin e tyre.

Në foto është edhe e fejuara e Murphyt, me të cilën ka dy fëmijë e gjithashtu edhe nënat e tyre.

Kjo është hera e parë që Eddie është fotogafuar me të gjithë fëmijët e tij në të njëjtën foto./Gazeta Express

View this post on Instagram

Daddy’s girls (missing Izzy) #HappyHolidays ????????????
A post shared by Bria (@bria_murphy) on