Aktori i Harry Potter në gjendje kritike, pësoi aksident të tmerrshëm me veturë - Gazeta Express

Aktori i Harry Potter në gjendje kritike, pësoi aksident të tmerrshëm me veturë

09/03/2017 12:30

Jim Tavare, që luajti Tomin në sekuencën “The Prisoner of Azkaban”, pësoi gjithashtu edhe 15 brinjë të thyer, frakturë në eshtra të gjoksit dhe thyerje në këmbën e tij të djathtë.

Një fotografi e 54 vjeçarit e shpërndarë në Facebook nga gruaja e tij e shfaq atë të shtrirë në spital në gjendje të rëndë, transmeton Gazeta Express.

Ky është postimi: