Afrona Dika shtatzënë, kjo është e vërteta - Gazeta Express

15/02/2019 22:03

Me i fundit

Afrona Dika shtatzënë, kjo është e vërteta

15/02/2019 22:03

Lajmi se Afrona Dika është shtatzënë është dhënë nga disa media kosovare sot, me revistën Kosovarja që kishte postuar lajmin e para ku kishte aluduar në një veshje të modeles.

Megjithatë, burime shumë të afërta të Gazetës Express pranë këngëtarit Blero kanë treguar të vërtetën për këtë lajm.

“Jo, nuk është shtatzënë”, ka thënë ky burim për Gazetën Express.  

E derisa lajmet kanë qarkulluar, Blero në fillim të këtij muaji kishte lansuar këngën e tij më të re që ishte një bashkëpunim i tij me Gasso dhe Fissi dhe titullohej “Falja”, një këngë që ka kaluar më shumë se gjysmë milioni në youtube. /GazetaExpress/