Adelina po ‘çmendet’ pas burrit të saj, ja çfarë i bën në postimin e fundit


26/11/2018

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri ‘theu’ akullin dhe përveç se po tregon shumë detaje për jetën e saj private, ajo në rrjetet sociale po e ekspozon edhe burrin e saj milioner.

Këngëtarja pas lindjes, njësoj si gjatë lindjes, po shijon udhëtimet e saj të shtrenjta me burrin e saj, përcjell ORAinfo. 

Aktualisht po qëndron në Holandë nga ku edhe bëri një numër të madh postimesh. Edhe pse burri i saj është shumë më i madh në moshë, Adelina është shumë e dashuruar në të.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet shumë e dashuruar në krahet e burrit të saj milioner. 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart