Rozana Radi rikthehet në 'Këngën Magjike', nuk mund ta refuzonte këtë këngëtare - Gazeta Express

Rozana Radi rikthehet në ‘Këngën Magjike’, nuk mund ta refuzonte këtë këngëtare

Rozë

Gazeta Express

07/11/2019 11:49

Rozana Radi do të rikthehet këtë vit në “Kënga Magjike”, si tekstshkruese. Këtë e ka bërë të ditur vetë Rozana me disa postime në Instagram ku shkruan se nuk mund ta refuzonte Marsela Çibukajn.

“Jam shumë, por shumë e lumtur që një këngëtare me një karakter shumë të fortë artistik si Marsela Çibukaj me rikthehu pas 1 viti pauzë si autore tekstesh në ‘Kënga Magjike’. A mundet një kompozitor a një tekstshkrues të refuzojë një zë si Marsela? E dua shumë këtë artiste dhe më besoni që i kam dhënë shpirtin në këtë këngë, shkruan Rozana.

“Ndonjëherë në dashuri është më mirë të ndahesh se sa të mos ishe njohur kurrë”, shton këngëtarja duke zbuluar kështu për çfarë do flasë kjo këngë.