Roma prin në garë për shërbimet e Icardi, para Napolit - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

12/08/2019 23:44

Roma prin në garë për shërbimet e Icardi, para Napolit

Instant

Gazeta Express

12/08/2019 23:44

Roma është në garë para Napolit për të nënshkruar me sulmuesin e Interit, Mauro Icardi

Giallorossi janë duke vazhduar presionin në skuadrën milanezë për të marrë Icardin, raporton Sky Sports sot.

Ata sot kanë zhvilluar negociatat dy palëshe.

Marrëveshja më e afërd duket se do të jetë një shkëmbim në mes të Edin Dzekos dhe Icardit, me Interin që po kërkon një shumë shtesë të parave prej 55-50 milionë euro.

Edhe Icardi duket se preferon më shumë një kalim tek klubi romak se sa tek ai napolitan. /GazetaExpress/