Roma kërkon të përfundojë atë që nisi në Holandë, formacionet - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

15/04/2021 20:07

Roma kërkon të përfundojë atë që nisi në Holandë, formacionet

Sport

Gazeta Express

15/04/2021 20:07

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Romës dhe Ajaxit.

Roma mori fitore të madhe në udhëtim në sfidën e parë, duke e mposhtur Ajaxin 2-1 dhe sonte do të kërkojë të mbyllë këtë eliminatore, raporton Gazeta Express.

Roma:

Ajax: