Robert Berisha e thotë troç, këto janë këngëtarët me të cilat nuk do të bashkëpunonte kurrë


Gazeta Express
25 Qershor 2019 17:14

Robert Berisha ditën e sotme ishte i ftuar në emisonin “Trokit”, ku foli për projektet e tij muzikore, si dhe debatin e tij me Tunën.

Mirëpo, krahas këtyre, Roberti nuk e pati problem të thoshte dhe emrat me të cilët nuk do të bashkëpunonte kurrë.

“Tuna, Tayna, Kida dhe Remzie Osmani”, u shpreh hapur Robert Berisha.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart