Rita vazhdon me shfaqje të nxehta në Itali - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

20/08/2019 15:53

Rita vazhdon me shfaqje të nxehta në Itali

Ballina

Gazeta Express

20/08/2019 15:53

Rita Ora po vazhdon pushimet e saj në Mediterran.

Tani në një palë bikini me ngjyrë të zezë, Rita Ora shfaqet sërish provokuese nga Sardinia.

Bukuroshja kosovare është fotografuar teksa po shijonte një ditë tjetër me diell në jahtin privat, shkruan Gazeta Express.

Ajo madje është argëtuar me motoskaf në detin Mesdhe, duke bërë disa xhiro nëpër ujë.

Rita ka filluar pushimin në Itali javë e kaluar dhe siç duket do ta mbyllë verën atje./Gazeta Express/