Rita sërish në mesin e të rinjve më të pasur në Britani


Gazeta Express
13 Maj 2019 11:30

Rita Ora është sërish ndër yjet që po fiton më së shumti në Britani.

Rita Ora ka zënë kopertinat kryesore të lajmeve në Zivcër, gazeta zvicerane 20 min.ch i referohet asaj britanike “Sunday Times” për pasurinë e këngëtares Rita Ora.

Sipas këtij shkrimi, bëhet e ditur se Rita Ora është renditur në mesin e dhjetë më të pasurve të rinj në Britani të Madhe.

Bëhet e ditur se kjo këngëtare numëron mbi 20 milion funta.

Rita Ora përpos suksesit në muzikë, ajo është angazhuar edhe në filma, kampanja të modës dhe kampanja të bamirësisë.

Te fundit


Kthehu lart