Rita Ora, seksi me bikini tanga - Gazeta Express

Rita Ora, seksi me bikini tanga

Ballina

Gazeta Express

03/08/2019 21:41

Këngëtarja e njohur në botë me origjinë nga Kosova, Rita Ora, në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram ka postuar disa fotografi mjaftë provokuese.

Ajo në fotografitë e postuara shihet teksa ka të veshur bikini dhe tanga ngjyrë rozë që tregojnë format e saja perfekte ndërsa ka shkruar “Do të jem aty”, shkruan Express.

Ylli ndërkombëtar Rita Ora, ka arritur që të marrë zemrat e shumë adhuruesve të muzikës sidomos me këngët e saja “Anywhere” dhe “Let you love me”. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

I’ll be here ?

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on