Ballina

Gazeta Express

25/08/2019 16:12

Rita Ora me këto foto tregon pse është ndër femrat më tërheqëse

Ballina

Gazeta Express

25/08/2019 16:12

Rita ka postuar disa fotografi nga paraqitja në një koncert.

Këngtarja shihet në një veshje të zezë që i shfaqte për mrekulli trupin e tonifikuar.

Rita është kthyer nga pushimet e gjata në Itali për të vazhduar me koncertet dhe festivalet nëpër Evropë, shkruan Gazeta Express.

Në fotot që ka postuar Rita shihet në super formë dhe gjithmonë e kapur në poza ku shfaqet tërheqëse, madje edhe gjatë performancës./Gazeta Express/