Rita e “kall” Meksikën - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

18/10/2019 22:41

Rita e “kall” Meksikën

Ballina

Gazeta Express

18/10/2019 22:41

Këngëtarja Rita Ora ka shkëlqyer sonte gjatë një paraqitje të saj në Meksikë

Rita Ora ka vazhduar shkëlqimin e saj gjatë këtij viti.

Ajo e nisi 2019-ën me turneun e saj të koncerteve që në fillim të këtij viti dhe suksesi i saj po vazhdon.

Pas shumë shteteve në Europë, në Dubai, në Japoni tani Rita Ora ka zgjedhur që të jetë në Meksikë.

Ajo ka mbajtur sot një koncert në Meksiko City, njërin prej qyteteve më të mira në këtë shtet duke mbajtur një koncert të zjarrtë. /GazetaExpress/