Rihanna drejt martesës me të dashurin e saj miliarder - Gazeta Express

Rihanna drejt martesës me të dashurin e saj miliarder

Gazeta Express

20/04/2019 21:39

Rihanna duket se është gati të martohet me të dashurin e saj miliarder Hassan Jameel.

Këngëtarja 31 vjeçe dhe Hassan, 30 vjeç, së fundi fundit shijuan një darkë romantike dhe intime në Nju Jork dhe thuhet se janë shumë të gatshëm për t’u bërë tashmë një çift i martuar.


RiRi thuhet të jetë shumë e etur për t’u bërë znj. Jameel, ‘Rihanna është shumë e dashuruar me Hassan, ajo ka gjetur Princin e saj Charming’, tha një burim për Hollywood Life.


“Ata janë në lidhje për më shumë se dy vjet, dhe ajo duket shumë e lumtur. Nëse ai do ti propozonte, ajo do të thoshte po. Ajo është e çmendur për të” ka thënë ky burim.


Ndërsa, adhuruesit e saj janë të bindur se është krejtësisht e mundur që Rihanna po përdor marrëdhënien e saj për të larguar vëmendjen nga fakti që albumi i saj i nëntë nuk është ende gati.

Ndryshe, ditë më parë Rihanna ka lansuar filmin e ri ‘GuavaIsland