Reperja sfidon Ramën, por bën gafën e pafalshme, gati të turpshme - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

15/05/2019 11:36

Reperja sfidon Ramën, por bën gafën e pafalshme, gati të turpshme

Rozë

Gazeta Express

15/05/2019 11:36

Baby G është një ndër reperet për të cilat flitet shumë në mediat rozë, jo vetëm për muzikën e saj por edhe për deklaratat e bujshme në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo po bashkëjeton me partnerin e saj në Tiranë dhe lidhjen e ka bërë publike. Megjithatë protestat në kryeqytet siç duket e kanë lodhur këngëtaren e cila me anë të një videoje në Instagram ka sfiduar kryeministrin Rama.

“Mendoj se do të bëhem presidentja e parë femër e Shqipërisë. Edi Rama ke konkurrencë sepse unë jam lodhur nga këto protesta”, shkruan Baby G.

Mirëpo këngëtarja ka bërë një gafë të vogël dhe ka harruar se Edi Rama nuk është presidenti, por kryeministri i Shqipërisë dhe ky detaj nuk u ka shpëtuar fansave.