Reperja e njohur: E kam blerë gjoksin për të më mbajtur në ujë pasi s'di të notoj - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

14/08/2019 10:40

Reperja e njohur: E kam blerë gjoksin për të më mbajtur në ujë pasi s’di të notoj

Ballina

Gazeta Express

14/08/2019 10:40

Cardi B ka bërë një shpjegim të çuditshëm për gjoksin e saj të madh.

Reperja kontraverse, Cardi B, edhe një herë ka marrë vëmendjen me një nga postimet e saj në rrjetet sociale.

Ajo shpesh merr kritika për operacionet e shumta plastike që ka bërë, sidomos në gjoks dhe në të pasmet e saj, përcjell Gazeta Express.

E këtë herë Cardi ka vendosur që me një shaka interesante t’i përgjigjet atyre njerëzve që po kanë kritika për dukjen e saj.

“Nuk di të notoj dhe e bleva këtë gjoks që të më mbajë në ujë”, ka shkruar Cardi B në përshkrimin e fotos që ka postuar, ku i shihet gjoksi gjigant./Gazeta Express/