Reja dhe Hysaj në konferencën para ndeshjes kundër Izraelit: Fitorja e vetmja alternativë për ne

Shqipëria do të zhvillojë ditën e nesërme sfidën e parë të muajit shtator ndaj Izraelit në transfertë, në ora 20:45. Pas 5 ditësh grumbullim në Shqipëri, kuqezinjtë kanë mbërritur ditën e sotme në Tel Aviv. Trajneri Edoardo Reja dhe mbrojtësi Elseid Hysaj kanë folur në konferencën zyrtare për media në prag të kësaj sfide të … Continue reading Reja dhe Hysaj në konferencën para ndeshjes kundër Izraelit: Fitorja e vetmja alternativë për ne