Reali lë në stol Modricin, Kroosin, Asension, Marcelon ndaj Getafes që gjendet në zonën Champions - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

25/04/2019 20:29

Me i fundit

Reali lë në stol Modricin, Kroosin, Asension, Marcelon ndaj Getafes që gjendet në zonën Champions

Sport

Gazeta Express

25/04/2019 20:29

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Getafes dhe Real Madridi.

Zinedine Zidane ka lënë në stol lojtarë si Marcelo, Kroos, Asensio, modric, për t’i inkuadruar Iscon, Brahim Diazin, Valverden e Reguilonin, raporton Gazeta Express.

Zizu ka rrezikuar shumë me këtë formacion sepse përballen me skuadrën surprizë, Getafen, që ka lënë prapa Sevillan dhe Valencian dhe gjendet në zonën Champions League, në pozitën e katërt.

Getafe:

Real Madrid: