Real iu beson veteranëve, formacionet zyrtare kundër Valladolidit


Gazeta Express
24 Gusht 2019 18:15

Real Madrid luan për fitore sonte në Santiago Bernabeu ku e pret Real Valladolidin

Edhe në ndeshjen e radhës Zinedine Zidane i ka besuar veteranëve të Los Blancos derisa kërkon fitoren e dytë me radhë në La Liga.

Janë Bale, Benzema dhe James që do ti prinë sulmit të Los Blancos këtë mbrëmje derisa në mesfushë ka startuar Isco në mungesë të Modric, pas të cilit do të jenë Kroos dhe Casemiro. /GazetaExpress/

Formacionet zyrtare:

Real Madrid

Real Valladolid

Te fundit


Kthehu lart