Reagon Fero pas videos ku shihet Arbenita duke u puthur me një tjetër - Gazeta Express

Reagon Fero pas videos ku shihet Arbenita duke u puthur me një tjetër

Ballina

Gazeta Express

18/01/2020 8:48

Gjatë ditës së djeshme u publikua një video, ku shihej partnerja e Feros duke u puthur me një tjetër person.

Personit në fjalë i ishte hakuar llogaria në Snapchat dhe iu publikua videoja me Arbenitën.

Pas këtij rasti, reagoi Arbenita, e cila paralajmëroi padi për gjithë ata që e shpërndanë videon nga e kaluara e saj.

Së fundi, në mënyrë indirekte ka reaguar edhe Fero “Edhe po boj qef, bëni para në vend që të më urreni mua, ka shumë para atje”.