Rashford humbet penalltinë për Manchester, Crystal vazhdon të rezistojë - Gazeta Express

Rashford humbet penalltinë për Manchester, Crystal vazhdon të rezistojë

Sport

Gazeta Express

24/08/2019 17:45

Kanë mbetur edhe rreth 20 minuta lojë deri në fund të ndeshjes në mes të Manchester United dhe Crystal Palace por rezultati vazhdon të jetë në favor të londinezëve.

United pati një mundësi të mirë për ta barazuar rezultatin por Marcus Rashford dështoi që të kalojë ata në epërsi.

Në minutën e 70 Rashford nuk arriti të shënoi pasi që topi përfundoi në shtyllë duke mos arritur kështu barazimin. /GazetaExpress/