Ramiz Kelmendi flet për rrahjet në LDK


Gazeta Express
16 Qershor 2019 23:48

Deputeti në Kuvendin e Republikës së Kosovës nga ana e LDK’së, Ramiz Kelmendi ka reagur për rrahjet që po ndodhin në kuvendet zgjedhore të partisë.

Kelmendi nëpërmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook, thotë se arsyet e rrahjeve janë ballafaqimet e ideve demokratike.

Deputeti Kelmendi në vazhdim ka trajtuar dhe zbërthyer edhe prezencën policore nëpër kuvendet e degëve dhe nëndegëve që po ndodhin.

Ky është postimi i tij i plotë:

/Gazeta Express/

Te fundit


Kthehu lart