Ra nga ujëvara 15 metra e lartë, gruaja shpëton e gjallë


Gazeta Express
11 September 2019 17:23

Një grua ia ka hedhur vdekjes, pasi ra nga ujëvara 15-metërshe dhe shpëtoi e gjallë.

Megjithatë, rënia nuk ishte edhe pa rrezik, duke e lënë Heather me 10 kocka të ndrydhura.

Ngjarja ka ndodhur në Honolulu të Hawaii-t, gjersa momenti është incizuar nga vetë viktima pas rënies aksidentale.

Përveç brinjëve, ajo i ka thyer edhe shpatullat si pasojë e rënies.

Ndiqeni videon më poshtë. 

Woman falls off a waterfall and survives

This woman fell down a 50-foot waterfall and SURVIVED! via ViralHog

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart