Që në mëngjes, Demi Rose mahnit me foton nga shtrati


Gazeta Express
22 Mars 2019 10:04

Demi Rose ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

23-vjeçarja njihet për format e saj e ato i ka ekspozuar edhe në postimin e fundit.

E veshur në të shkurta me ngjyrë të zezë modelja e njohur ka ‘çmendur’ me format e saj. Sigurisht ajo dukej seksi, sensuale dhe në formën më të mirë të mundshme.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart