Ballina

Gazeta Express

25/08/2019 11:36

Puthje, përqafime e skena intime nga vikendi i ditëlindjes së Dua Lipës

Ballina

Gazeta Express

25/08/2019 11:36

Dua Lipa po shijon ditët e festës së ditëlindjes me të dashurin e saj.

Çifti nuk po mund t’i mbajë larg duart nga njëri-tjetri dhe nuk po brengosen fare as për publik as për fotografi.

Vazhdimisht po dalin fotot nga këto pushimet në bregdet të Duas me Anwar, ku çifti shihen duke u puthur, prekur e ledhatuar, shkruan Gazeta Express.

Sipas ‘People’ çifti i njohur është për pushime në Malibu duke vazhduar festën e së enjtes ku Dua i bëri 24 vjet.