Punëtorët e usjellësit gjejnë granatën e paplasur pranë drejtorisë së policisë - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

05/06/2020 16:46

Punëtorët e usjellësit gjejnë granatën e paplasur pranë drejtorisë së policisë

Shqiperi

Gazeta Express

05/06/2020 16:46

Një granatë e paplasur është gjetur këtë të premte në afërsi të drejtorisë së policisë në Tiranë.

Granata është gjetur nga punonjës të Ujësjellës- Kanalizimeve, të cilët po punonin në rrugë në shtrimit e një tubacioni të ri.

Puna ka ndaluar dhe zona është rrethuar, teksa pritet ardhja e xhenierëve për të bërë çmontimin e granatës, e cila nga pamja duket e vjetër./Express