PSG pa Mbappen dhe Neymarin, por me Cavanin, Sarabian dhe Di Marian - Gazeta Express

PSG pa Mbappen dhe Neymarin, por me Cavanin, Sarabian dhe Di Marian

Sport

Gazeta Express

09/11/2019 16:39

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Brest dhe Paris Saint-Germain

Sulmuesi i talentuar, Kylian Mbappe, nuk është grumbulluar për këtë ndeshje dhe nuk dihet arsyeja e vërtetë, ani pse nuk është raportuar për ndonjë lëndim dhe madje është ftuar edhe nga Franca.

Nga minuta e parë nuk luan as Mauro Icardi – kurse Sarabia, Cavani dhe Di María startojnë në sulm.

Brest:

PSG: Keylor Navas; Dagba, Thiago Silva, Diallo, Kurzawa; Verratti, Gueye, Draxler; Sarabia, Cavani, Di María.