Pse kosovarëve po u mbyllet me të madhe Instagrami - Gazeta Express
string(50) "pse-kosovareve-po-u-mbyllet-me-te-madhe-instagrami"

Pse kosovarëve po u mbyllet me të madhe Instagrami

Lajme

Gazeta Express

01/11/2022 11:27

Probleme me Instagramin. Shumë abonentë kanë raportuar pezullimin e llogarisë së tyre pa ndonjë arsye.

Me hyrjen në rrjetin social, ata u gjendën përballë një ekrani ku shkruhej: “Ju pezulluam llogarinë në datën 31 tetor 2022. Keni 30 ditë kohë për të komunikuar mospajtimin tuaj me këtë vendim”.

Lexo Edhe:

Kjo po ju ndodh edhe shumë kosovarëve, të cilët në rrjetin sociale Facebook kërkojnë ndihmë për kthimin e llogarisë së tyre në Istagram.

Në anën tjetër Instagram dje ka reaguar duke thënë se kjo ka ndodhur sipas raportimeve për shkak të disa ndryshimeve që po ndodhin në këtë rrjet social.

Për këtë kanë thënë se po e shqyrtojnë dhe po kërkojnë ndjesë për shqetësimin.