Pse këtë bukuroshe e pëlqejnë 12 milionë veta na tregojnë më së miri këto foto superseksi


Gazeta Express
25 Qershor 2019 19:31

Modelja amerikane, Ana Cheri, është një prej femrave më të pëlqyera në botë tani për tani.

Ajo ndiqet aktualisht nga më shumë se 12 milionë njerëz në Instagram.

Bukuroshja zeshkane realizon rregullisht fotografi marramendëse, të cilat i publikon në llogarinë e saj në rrjetin social, në internet.

Fotografitë e modeles po pëlqehen shumë, teksa ajo po reklamon trupin e saj mahnitës, e në veçanti të pasmet dhe gjoksin. /Express/

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart