Pronarja lan këmbët e punëtoreve, zbuloni arsyen e këtij veprimi


Gazeta Express
5 Nëntor 2019 14:13

Pronarja e një kompanie  shprehu vlerësimin e saj për punëtoret më të mirë duke u larë këmbët

Të gjitha kishin arritur një numër të madh shitjesh, duke firmosur kontrata me shumë klientë, gjë që i sjell shumë të ardhura kompanisë.

Videoja është bërë virale në rrjete sociale, ku duken punëtoret e rreshtuara, ndërkohë që pronarja është ulur dhe u fërkon këmbët. 

Ngjarja e pazakontë ndodhi në 2 nëntor në një ceremoni në Kinë. Emri i firmës së pronares nuk dihet, por shiten produkte kozmetike.

Te fundit


Kthehu lart