Princi dhe Meghan publikojnë fotografinë e parë të djalit


Gazeta Express
16 Qershor 2019 19:02

Princ Harry dhe Meghan kanë publikuar një fotografi të djalit të tyre, Archie për nder të festës së “Ditës së Babait”.

Fotografia është e realizuar në bardh e zi, shfaqë djalin duke u mbajtur për gishtit të princit, dhe është publikuar në llogarinë zyrtare të Sussex Royal në rrjetin social, Instagram.

“Urime dita e baballarëve! Veçanërisht duke i dëshiruar një ditë të veçantë, princit”, thuhet në legjendën e fotos.

Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër në muajin maj të këtij viti.

Te fundit


Kthehu lart