Presidenti përsëri në shëtitje për fundjavë - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

19/05/2019 13:29

Presidenti përsëri në shëtitje për fundjavë

Lajme

Gazeta Express

19/05/2019 13:29

Presidenti i Kosovës – Hashim Thaçi, çdo fundjavavë zgjedh të shëtisë në natyrë. E sot ai ka zgjedhur Parkun Gërmia për të shëtitur.

Bashkë me të ka dal edhe Rrustem Mustafa – Remi, ish komandant i UÇK-së së  Zonës Operative të Llapit dhe anëtar i PDK-së.

Është Rrustem Mustafa ai që ka postuar një fotografi në Facebook ku shihet bashkë me presidentin dhe me njërin  nga bashkëluftëtarët e tij.

“Me Presidentin dhe Sejdi Rama ecje shtigjeve në lartësitë e Gërmisë”, ka shkruar Mustafa në llogarinë e tij.