Policia: Në manastir u gjet helmeta e PK'së që është marrë nga vendi ku u vra Afrim Bunjaku - Gazeta Express
string(89) "policia-ne-manastir-u-gjet-helmeta-e-pkse-qe-eshte-marre-nga-vendi-ku-u-vra-afrim-bunjaku"

Lajme

Gazeta Express

26/09/2023 16:13

Policia: Në manastir u gjet helmeta e PK’së që është marrë nga vendi ku u vra Afrim Bunjaku

Lajme

Gazeta Express

26/09/2023 16:13

Policia ka dalë sot me një njoftim të ri në lidhje me sulmin terrorist ndaj Policisë së Kosovës të dielën në Banjskë të Zveçanit.

Në këtë njoftim thuhet se në manastir janë gjetur dy armë të gjata AK 47 si dhe një helmetë e Policisë e cila është marrë nga vendi i ngjarjes ku është vrarë rreshteri policor, Afrim Bunjaku.

Lexo Edhe:

“Vlen të theksohet se dy armë të gjata AK 47 janë gjetur në manastir, si dhe një helmetë e PK-së e cila është marrë nga vendi i ngjarjes ku është vrarë rreshteri policor.”