Policia Financiare ndërmerr aksion bastisjeje ndaj firmave kontrabanduese të duhanit


load
Gazeta Express
27 Qershor 2019 12:15

Mësohet që Policia Financiare ka ndërmarrë një tjetër aksion kundër kontrabendës së duhani. Bastisja ka ndodhur gjatë natës dhe orëve të para të mëngjesit.

Janë bastisur kompanitë që importonin duhanin e dëmshëm dhe të paligjshëm të tipit “Virgjinia” që hynte në Maqedoninë e Veriut.

Alsat së shpejti do ju sjell pamje ekskluzive nga operacioni i policisë financiare nga operacioni anti-duhan, shkruan Alsat.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart