Plagoset me armë zjarri një person tek ‘Myslym Shyri’


Gazeta Express
22 Gusht 2019 14:30

  Sot rreth orës 11:30 në rrugën “Myslym Shyri”, është qëlluar me armë zjarri një person , ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç, pranë një objekti në rikonstruksion.

Të plagosurit i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë të specializuar.

Ndëkrohë grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Te fundit


Kthehu lart