Plagoset gjatë një shkëmbimi me armë zjarri e dashura e reperit të njohur


Gazeta Express
13 Maj 2019 11:43

E dashura e reperit Youngboy, u plagos gjatë një shkëmbimi me armë zjarri jashtë resorit Trump International Beach, të dielën.

Të shtënat kanë ndodhur rreth orës 13:30, njofton policia.

Një punonjës i një lokali vdiq ndërkaq një 19 vjeçare mbeti e plagosur dhe u dërgua në spital për trajtim mjekësor. Gjendja e saj ende nuk dihet.

Mediat raportojnë se e plagosura është e dashura e reperit Youngboy.

Policia është në kërkim për tre të dyshuar, të armatosur me një AK-47 dhe disa pistoleta.

Te fundit


Kthehu lart