Plagosen me armë para banesës hallë e nip në Fushë-Krujë - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

21/09/2019 23:56

Plagosen me armë para banesës hallë e nip në Fushë-Krujë

Ballina

Gazeta Express

21/09/2019 23:56

Hallë e nip janë qëlluar me armë zjarri para banesës së tyre në fshatin Nikël të Fushë-Krujës.

Ky është informacioni që vjen pas plagosjes së dyfishtë që ndodhi pak minuta para mesnatës në Nikël.

Dy të plagosurit janë identifikuar si Mariglen Haka, 27 vjeç dhe Shpresa Baka.

Ata janë dërguar në Spitalin e Traumës ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe është vënë në kërkim të autorëve.