Plaçkitet banesa e Adelina Tahirit - Gazeta Express
string(34) "plackitet-banesa-e-adelina-tahirit"

Rozë

Gazeta Express

10/09/2023 12:14

Plaçkitet banesa e Adelina Tahirit

Rozë

Gazeta Express

10/09/2023 12:14

Adelina Tahiri është përballur së fundmi me plaçkitje.

Prive mëson se hajnat i kanë thyer banesën në ditët e fundit të muajit gusht.

Lexo Edhe:

Sipas këtij raportimi, hajnat kanë thyer banesën e saj në Selanik, nga ku kanë marrë gjëra me vlerë.

Këngëtarja ka shijuar pushimet sivjet, kryesisht me motrën dhe djalin e saj.