Pjatat më qesharake dhe më të çuditshme që i keni parë ndonjëherë


Gazeta Express
9 Gusht 2019 11:49

Njerëzit nga mbarë bota kanë shpërndarë foto të çuditshme, por edhe qesharake të shërbimit të ushqimit të tyre.

Janë mënyra të ndryshme për të shërbyer ushqimin, por shërbimi i konsumatorit në një pjatë që duket si guackë tualeti nuk është mënyra më e mirë për ta bërë atë.

Kamarierët më shumë janë të koncentruar se në çfarë pjata shërbejnë ushqimin sesa në kualitetin e asaj se çfarë shërbehet, raporton “Daily Mail”.

Këtu do i gjeni disa nga fotot më të çuditshme dhe më qesharake që nuk i keni parë asnjëherë, transmeton lajmi.net.

Te fundit


Kthehu lart