Pesë banorë do të shkojnë sivjet në finalen e Big Brother VIP Albania - Gazeta Express
string(69) "pese-banore-do-te-shkojne-sivjet-ne-finalen-e-big-brother-vip-albania"

Pesë banorë do të shkojnë sivjet në finalen e Big Brother VIP Albania

Rozë

Gazeta Express

18/05/2024 23:49

Në mbrëmjen gjysmëfinale, prezantuesi i “Big Brother VIP Albania”, Ledion Liço, ka bërë zbulimin e madh të finalistëve për edicionin e tretë të spektaklit.

Ledioni informoi publikun dhe banorët se këtë vit do të jenë jo katër, por pesë finalistë që do të garojnë për titullin e fituesit të BBVA.

Lexo Edhe:

Ndërsa adhuruesit e spektaklit prisnin me padurim, Ledioni njoftoi se tre prej të nominuarve të javës – Heidi, Meritoni, Egla dhe Françeska – do të kenë mundësinë të bashkohen me dy finalistët që tashmë kanë siguruar një vend në finale, Juli dhe Romeo.